28/05/2005 - Eddie Rips Up Prague - Praga @ T-Mobile Arena

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Ironkos
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 427
Rejestracja: pt sie 01, 2003 11:55 pm
Skąd: Dąbrowa Górnicza

28/05/2005 - Eddie Rips Up Prague - Praga @ T-Mobile Arena

Postautor: Ironkos » śr gru 22, 2004 2:29 pm

Napisał WICKER MAN:

Polski Fan Klub Iron Maiden SanktuariuM organizuje wyjazd busem na koncert Iron Maiden w praskiej T-Mobile Arena 28 maja 2005 roku na trasie Katowice-Praha-Katowice.
Koszt wyjazdu to jedyne 100 PLN + bilet (miejsca stojące w sektorze pod sceną - 169 PLN, sektory i tył płyty - 129 PLN).

Przewidywany plan wyjazdu:

- Dojazd do Katowic na własną rękę!
- Wyjazd z Katowic w piątek 27 maja w nocy lub w sobotę 28 maja skoro świt - jeszcze do ustalenia.
- Przyjazd do Pragi w sobotę 28 maja - od pory wyjazdu z Katowic zależy dokłada godzina.
- Ewentualne zwiedzanie Pragi, potem koncert w T-Mobile Arena.
- Zaraz po koncercie powrót do Katowic - tak, żebyśmy na rano byli pod Stadionem Śląskim.
- Odpoczynek i regeneracja, a potem kolejny koncert. Powrót po polskim koncercie oczywiście na własną rękę (wcześniej obowiązkowa obecność na naszym zlocie ;) ).

Bilety organizuje nam profesjonalna firma Shortcut ( www.shortcut.pl ). Odbiorą je oni w Pradze 23.01. Zatem od 24.01 będą one już dostępne w sprzedaży.
Bilety dla osób jadących pierwszym busem są już zarezerwowane. Jeśli dołączy do nas jeszcze kilka osób chętnych na drugiego busa to także dla nich zamówimy bilety.

Kategorie i ceny biletów:

JEDNOTNÉ VSTUPNÉ - 129 pln - (tył płyty lub sektory)
STÁNÍ U PODIA - 169 pln - miejsca w sektorze stojącym tuż pod sceną

Płatność ustalimy na 01-05 luty.

Oczywiście możecie zamawiać bilety na własną rękę (np. na stronie www.ticketpro.cz ), ale łączny koszt będzie podobny (Shortcut pobiera małą marżę). Jeśli decydujecie się na sam transport, a bilety załatwicie sobie oddzielnie to dajcie nam znać!

UWAGA! Zainteresowanie wyjazdem jest bardzo duże! Miejsca w pierwszym busie są już całkowicie wyprzedane! Z tego względu organizujemy drugi bus, na który i tak pozostało już tylko kilka wolnych miejsc! Decyduje kolejność zgłoszeń. Nie możemy zagwarantować ilu z Was załapie się na drugiego busa. Członkowie Fan Klubu SanktuariuM mają na razie pierwszeństwo jeśli chodzi o rezerwację!

Członkowie Fan Klubu niech zapisują się na listę w tym temacie.

Pierwszy bus, który jest już w całości zapełniony kosztuje 84-85 PLN od osoby. Będziemy od Was zbierać w marcu po 40 PLN za przejazd. Resztę należności (44-45 PLN) uregulujemy już przy wsiadaniu.

Na pierwszego busa załapały się następujące osoby z forum:

A.S.F.A
Negrita
ironpacy
Saymon
Caleb
Sim0n
eddie jestem

W tej chwili kompletujemy listę chętnych na drugiego busa. Kosztowałby on 100 PLN od osoby. Potrzebujemy jeszcze tylko kilku chętnych na 100% osób więc radzę się pospieszyć! Od osób, które załapią się na drugiego busa będziemy zbierać w marcu po 50 PLN za przejazd. Resztę (50 PLN) zapłacicie już przy wsiadaniu.

Wszystkich chętnych na wyjazd prosimy o wpisanie się w tym temacie oraz zadeklarowanie, który bilet bierzecie (zamówimy go wtedy w firmie Shortcut, która od razu zarezerwuje go dla Was w Czechach!).


UWAGA!! Drugi bus także jest już pełny! Nie przyjmujemy więcej zgłoszeń! Możecie się wpisywać na listę rezerwową na wypadek, gdyby ktoś z drugiego lub pierwszego busa zrezygnował, ale nie macie zagwarantowanego wyjazdu!

UWAGA!

Firma Shortcut ( www.shortcut.pl ) ma już dla nas bilety na koncert w Pradze!!! Będą one dostępne między innymi w warszawskim punkcie sprzedaży firmy w Traffic Club od około 3 lutego. Rozliczać będziecie się indywidualnie - odbierając bilety osobiście (dla tych z Warszawy i okolic) lub inną drogą (poczta itd.). Szczegóły ustalimy na dniach.
Już teraz prosiłbym Was jednak o wysłanie mi e-maili z Waszymi danymim, gdyż odbierając bilety będziecie powoływać się na Fan Klub i listę nazwisk, którą przekażę Shortcut'owi. Chodzi o to, że bilety te mają być tylko dla nas i nikt ma nam ich nie wykupić. ;)
Piszcie więc proszę do mnie na mail'a: wickerman@interia.pl z tematem "Praga" i załączcie swoje dane: nick na forum/liście, imię, nazwisko, adres e-mail, liczba zarazerwowanych wcześniej biletów, proponowana opcja odebrania wejściówek (drogą pocztową, osobiście itd.).
Pełną listę przekażę firmie Shortcut i skontaktuję Was z nimi.



http://www.ironmaiden.com/homepage.php? ... bsection=0
Hmm w takim wypadku moze w chorzowie nie popelnia bledow, ktore beda w pradze :D a z drugiej strony beda zmeczeni hehe :)
wiem ze glupoty gadam, ale kazdy czynnik biore pod uwage :)

Obrazek

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: 28/05/2005 - Eddie Rips Up Prague - Praga @ T-Mobile Arena

Postautor: miki » śr gru 22, 2004 2:34 pm

niech się najpierw pojawią ceny biletów

może bym jechał,ale to mała szansa, chodzi o kasę
poza tym w domu nikt mnie nie rozumie, że ja bym mógł i 1000 koncertów zobaczyć i byłbym zadowolony :)

Wrathman
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 50
Rejestracja: pn maja 26, 2003 7:38 pm
Skąd: Tychy

Re: 28/05/2005 - Eddie Rips Up Prague - Praga @ T-Mobile Arena

Postautor: Wrathman » śr gru 22, 2004 2:38 pm

kurde, a tak chcialem zeby Chorzow byl piwerwszy... :(
no ale za to moze przyjada do nas juz rozgrzani i z jakims dodatkowym utworem... :)

Ironkos
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 427
Rejestracja: pt sie 01, 2003 11:55 pm
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: 28/05/2005 - Eddie Rips Up Prague - Praga @ T-Mobile Arena

Postautor: Ironkos » śr gru 22, 2004 2:40 pm

kurde, a tak chcialem zeby Chorzow byl piwerwszy... :(
no ale za to moze przyjada do nas juz rozgrzani i z jakims dodatkowym utworem... :)
albo bez jednego:)

Awatar użytkownika
likipiki
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3214
Rejestracja: pt kwie 11, 2003 9:05 pm
Skąd: Racibórz / Kraków

Re: 28/05/2005 - Eddie Rips Up Prague - T-Mobile Arena

Postautor: likipiki » śr gru 22, 2004 2:47 pm

http://www.ironmaiden.com/homepage.php? ... bsection=0
Hmm w takim wypadku moze w chorzowie nie popelnia bledow, ktore beda w pradze :D a z drugiej strony beda zmeczeni hehe :)
raczej zbytnio zmęczeni nie będą.,.. sądzę, że to właśnie w PRadze będą oszczędzać siły na duzy koncert w Polsce
And it's a dirty job but someone's gotta do it...

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3188
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 4:55 pm
Skąd: Warszawa

Re: 28/05/2005 - Eddie Rips Up Prague - Praga @ T-Mobile Arena

Postautor: Piwowarus » śr gru 22, 2004 2:51 pm

Oszczędać siły na koncert albo na bibę po pierwszym koncercie z trasy :wink:

Ironkos
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 427
Rejestracja: pt sie 01, 2003 11:55 pm
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: 28/05/2005 - Eddie Rips Up Prague - T-Mobile Arena

Postautor: Ironkos » śr gru 22, 2004 2:51 pm

http://www.ironmaiden.com/homepage.php? ... bsection=0
Hmm w takim wypadku moze w chorzowie nie popelnia bledow, ktore beda w pradze :D a z drugiej strony beda zmeczeni hehe :)
raczej zbytnio zmęczeni nie będą.,.. sądzę, że to właśnie w PRadze będą oszczędzać siły na duzy koncert w Polsce
a ten w pradze bedzie maly ? :>

Wrathman
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 50
Rejestracja: pn maja 26, 2003 7:38 pm
Skąd: Tychy

Re: 28/05/2005 - Eddie Rips Up Prague - Praga @ T-Mobile Arena

Postautor: Wrathman » śr gru 22, 2004 2:53 pm

kurde, a tak chcialem zeby Chorzow byl piwerwszy... :(
no ale za to moze przyjada do nas juz rozgrzani i z jakims dodatkowym utworem... :)
albo bez jednego:)
dlaczego? na poprzedniej trasie dodali jeden utwor po pierwszym koncercie, wiec teraz tez tak moze byc :)
zreszta wydaje mi sie ze koncert w pradze potraktuja treningowo, a cala klase pokarza w Chorzowie :D

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6530
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: 28/05/2005 - Eddie Rips Up Prague - T-Mobile Arena

Postautor: WICKER MAN » śr gru 22, 2004 2:55 pm

a ten w pradze bedzie maly ? :>
Na około 15.000 osób więc mały w porównaniu z naszym. ;)
Nie off-topujcie. Macie specjalne forum poświęcone polskiemu koncertowi - to jeszcze za mało? :twisted: :P

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: 28/05/2005 - Eddie Rips Up Prague - Praga @ T-Mobile Arena

Postautor: miki » śr gru 22, 2004 3:09 pm

Mam giga dylemat, czy tam jechać...
nie wiem jak potem z chorzowem by wyglądało

z kumlem byłem tam na Metallice w tym roku
w Katowicach byliśmy koło 10 rano - jechaliśmy pociągiem

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6530
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: 28/05/2005 - Eddie Rips Up Prague - Praga @ T-Mobile Arena

Postautor: WICKER MAN » śr gru 22, 2004 3:13 pm

Cóż, jest jeszcze trochę czasu, aby wszystko zaplanować. :)
Co do cen biletów itp. to już niedługo informacje powinny znaleźć się na stronach www.interkoncerts.cz i www.ticketpro.cz .

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: 28/05/2005 - Eddie Rips Up Prague - Praga @ T-Mobile Arena

Postautor: miki » śr gru 22, 2004 3:15 pm

jestem przekonany, że w Pradze bedą bilety na sektor pod sceną i pewnie będą dosyć drogie, tak jak na Mecie

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6530
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: 28/05/2005 - Eddie Rips Up Prague - Praga @ T-Mobile Arena

Postautor: WICKER MAN » śr gru 22, 2004 3:19 pm

jestem przekonany, że w Pradze bedą bilety na sektor pod sceną i pewnie będą dosyć drogie, tak jak na Mecie
W Pradze będą grać w Arenie. Tam jest jedna kategoria biletów i możesz siedzieć/stać gdzie chcesz. Będą kosztować pewnie ze 100-130 PLN. Już wkrótce ceny powinny się pojawić na www.ticketpro.cz

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: 28/05/2005 - Eddie Rips Up Prague - Praga @ T-Mobile Arena

Postautor: miki » śr gru 22, 2004 3:21 pm

no tak...
ale ze mnie głąb
na metallice byłem w T-mobile Parku
a to jest arena :P
tam to nie ma sektorów żadnych :P

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6530
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: 28/05/2005 - Eddie Rips Up Prague - Praga @ T-Mobile Arena

Postautor: WICKER MAN » śr gru 22, 2004 3:29 pm

No dokładnie. A przez to koncert jest jeszcze bardziej atrakcyjny. W Pradze bez problemu można się dostać pod scenę, mamy obcykane wejścia do hali (byłem tam 3 razy i zawsze pod barierką), a do tego to jeden z nielicznych występów Maiden pod dachem - zawsze inne przeżycie. Tęskniłem trochę za tymi halowymi występami więc ten koncert bardzo mnie cieszy. :)

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: 28/05/2005 - Eddie Rips Up Prague - Praga @ T-Mobile Arena

Postautor: miki » śr gru 22, 2004 5:24 pm

nie jadę tam chyba...

nie widzę sensu żeby dzień po dniu koncery zaliczać, gdyby była inna data
przecież po gigu w Pradze od razu jest Chorzów, wspominać nie bedzie się tej Pragi za bardzo, jakby były przynajmniej 2 tyg. różnicy to super, ale w tej sytuacji nie bardzo...

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: 28/05/2005 - Eddie Rips Up Prague - Praga @ T-Mobile Arena

Postautor: Szymon » śr gru 22, 2004 6:30 pm

nie dalej jak wczoraj pisalem o Pradze no i prosze :D Tylko czemu dzien przed, moze byc troche ciezko.....

Fajnie ze graja w koncu w Grecji - czyzby mieli to zagrac co maja zagrac....... :roll: :twisted:

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: 28/05/2005 - Eddie Rips Up Prague - Praga @ T-Mobile Arena

Postautor: miki » śr gru 22, 2004 6:32 pm

ja tż na to liczę :D

Stranger
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 346
Rejestracja: pn maja 26, 2003 6:43 pm
Skąd: Piaseczno

Re: 28/05/2005 - Eddie Rips Up Prague - Praga @ T-Mobile Arena

Postautor: Stranger » śr gru 22, 2004 7:09 pm

Jakos obecne daty nie do konca ukladaja sie po mojej mysli... Bede staral sie pojechac, w gre wchodzi jednak samolot i szybki powrot do Polski. Moze od razu ladowanie w Balicach i do Chorzowa?

Awatar użytkownika
amaZona
-#Invader
-#Invader
Posty: 209
Rejestracja: czw paź 09, 2003 7:12 pm
Skąd: Tychy / Kraków

Re: 28/05/2005 - Eddie Rips Up Prague - Praga @ T-Mobile Arena

Postautor: amaZona » śr gru 22, 2004 10:15 pm

Jakos obecne daty nie do konca ukladaja sie po mojej mysli... Bede staral sie pojechac, w gre wchodzi jednak samolot i szybki powrot do Polski. Moze od razu ladowanie w Balicach i do Chorzowa?
Wiesz ile kosztowałby taki lot?


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości