15/06/2006 - Guns'N'Roses - Warszawa @ Stadion Legii

Archiwalny dział o koncertach, imprezach, zlotach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Artur
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5547
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 4:37 pm
Skąd: Siem-ce Śl./Kraków

Re: 15/06/2006 - Guns'N'Roses - Warszawa @ Stadion Legii

Postautor: Artur » pt mar 03, 2006 5:52 pm

Mi się wydaje, że to Eminem, a nie Axl mówił, ale ja się nie znam.
Eee, spoko, i tak to samo grają :lol: Ja teraz z niecierpliwością oczekuję przypływu gotówki - coraz bardziej chcę iść na ten koncert, tym bardziej, że transport teoretycznie bym już miał.... Ale priorytet to Tool, potem ew. Gunsi... Dobrze, że bilet za 110 zł a nie jakieś 150 czy jeszcze więcej :D

Awatar użytkownika
Misio
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1433
Rejestracja: sob maja 31, 2003 11:33 pm
Skąd: Cork

Re: 15/06/2006 - Guns'N'Roses - Warszawa @ Stadion Legii

Postautor: Misio » pt mar 03, 2006 5:57 pm

Mi się wydaje, że to Eminem, a nie Axl mówił, ale ja się nie znam. :beer
Oboje coś takiego mówili. :P
KMFDM

Awatar użytkownika
slayer
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6853
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 9:03 pm

Re: 15/06/2006 - Guns'N'Roses - Warszawa @ Stadion Legii

Postautor: slayer » pt mar 03, 2006 6:09 pm

to Tool,
Motorhead czy RHCP ? :lol: :?
Jazz is not dead, it just smells funny.

Artur
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5547
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 4:37 pm
Skąd: Siem-ce Śl./Kraków

Re: 15/06/2006 - Guns'N'Roses - Warszawa @ Stadion Legii

Postautor: Artur » pt mar 03, 2006 6:11 pm

Motorhead czy RHCP ?
Hmmmm.......... wybierz Toola :wink:

Awatar użytkownika
Bizon
-#Invader
-#Invader
Posty: 213
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 3:25 pm
Skąd: radomsko / łódź

Re: 15/06/2006 - Guns'N'Roses - Warszawa @ Stadion Legii

Postautor: Bizon » sob mar 04, 2006 3:02 pm

boze myslalem ze pieprzenie o tym, ze axl nienawidzi polakow i zydow to domena nastolatkow z onetu napinajacych sie w necie... ludzie czy do niektorych nigdy nie dotrze, ze nie ma absolutnie zadnego dowodu na to, ze on to powiedzial? :roll: byl koncert w izraelu ? byl... slyszeliscie na wlasne uszy, zeby to powiedzial? nie slyszeliscie, bo nikt tego nie slyszal.. kazdy kto twierdzil inaczej, jak sie go zapytac gdzie slyszal, to podoawal jakies zrodlo, a potem si z tego wycofywal i w koncu przyznawal, ze powiedzial mu tak kolega/starszy brat/sasiadka/ksiadz proboszcz/whoever... najczestsze "zrodla" tej wiadomosci:
- koncert w pradze - byli tam moi znajomi, mnostwo fanow z polski ma ten koncert... nic takiego nie slychac...
- koncert chyba w amsterdamie - sa ludzie, ktorzy maja ten koncert, oczywiscie nic nie slychac
- koncert w rzymie - tez znam takich, ktorzy go maja.. zgadnijcie czy cos slychac... :roll:
- ostatnio ktos rzucil konkretna date z chicago tribue.. oczywiscie po sprawdzeniu archiwum okazalo sie to bullshitem
- niektorzy gwiazdorzy podaja text piosenki 'one in a million' .. tylko, ze tam jest "police and niggers", a nie jak podaja "polish and niggers"... a zreszta samo polish and niggers nie ma sensu z gramatycznego punktu widzenia, bo w tak skonstruowanym zdaniu musialoby byc "poles and niggers".. polish jako okreslenie narodowosci moze byc tylko w zdaniu typu "i'm polish" - jestem polakiem, ale nigdy w zdaniu "polish and ktostam" jako "polacy i ktostam"...

texty o spaleniu polskiej flagi na scenie w pradze sa tak zalosne, ze nawet nie skomentuje...

a najlepsze jest to, ze nikt poza polska o tym texcie rzekomym nie slyszal i jak sie zapytacie na zagranicznym forum o to, to was wysmieja i kaza puknac sie w leb...


no jak juz sie uspokoilem to teraz moge powiedziec, ze wedlug mnie tego koncertu niebedzie, bo axlowi znowu cos odwali, albo akurat bedzie mecz w tv, a mieszanka axla i odyssey'a nic dobrego nie wrocy.. no ale jesli sie odbedzie, to ja oczywiscie tam bede, mimo, ze dla mnie ten zespol to ekipa solowa axla a nie guns n' roses... ale skoro bylem na velvetach, to i na zespol axla pojade, bo w kncu razem z queen i def leppard to jest moja wielka trojca od 1992 roku... ale z frekwencja bedzie kiepsko... po pierwsze 3 koncerty w ciagu tygodnia.. wiekszosc starych fanow rocka, ktorzy nie sa wielkimi fanami wybierze stonesow niz axla... a poza tym w kraju, w ktorym polowa fanow rocka twierdzi, ze axl ich nienawidzi taki koncert sie nie sprzeda... niestety... przewiduje 5-7 tysiecy...
"everybody lies"

Awatar użytkownika
Wiśnia
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 98
Rejestracja: pn mar 31, 2003 10:11 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: 15/06/2006 - Guns'N'Roses - Warszawa @ Stadion Legii

Postautor: Wiśnia » ndz mar 05, 2006 9:26 am

boze myslalem ze pieprzenie o tym, ze axl nienawidzi polakow i zydow to domena nastolatkow z onetu napinajacych sie w necie... ludzie czy do niektorych nigdy nie dotrze, ze nie ma absolutnie zadnego dowodu na to, ze on to powiedzial?
Jesper przytoczył tylko jakąś ploteczke, a Ty się zaraz stresujesz. Weź może traktuj takie rzeczy z dystansem zamiast od razu prawić tu jakieś swoje mądrości.

Awatar użytkownika
Zygi
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 409
Rejestracja: pn cze 23, 2003 1:02 pm
Skąd: Stalowa Wola

Re: 15/06/2006 - Guns'N'Roses - Warszawa @ Stadion Legii

Postautor: Zygi » ndz mar 05, 2006 10:18 am

Kurde... kapela na której się wychowałem... nic mnie nie powstrzyma żeby się pojawić w Warszawie tego dnia... (może że do Polski przyjedzie Priest :lol:)

Awatar użytkownika
jesper
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1308
Rejestracja: pn mar 31, 2003 8:16 pm
Skąd: Lublin

Re: 15/06/2006 - Guns'N'Roses - Warszawa @ Stadion Legii

Postautor: jesper » ndz mar 05, 2006 11:43 am

... no właśnie ... owa plotka krązy po świecie od ąłdnych kilku lat ... najlepsze w tym wszystkim jest to że nikt jej w 100% nie potwierdził ale z drugiej strony nikt także nie zaprzeczył ... jedno jest pewne prawda to czy fałsz ciąglę krąży i może wzbudzać kontrowersje jednocześnie nie dając zapomniec o istnieniu zespołu ... szczerze mówiąc osobiście podchodzę do tej sprawy z przymrużeniem oka a na koncert wybiorę się ze względu na samą muzykę G'N'R która jest w moim odczuciu wyborna. :rocx

Awatar użytkownika
Bizon
-#Invader
-#Invader
Posty: 213
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 3:25 pm
Skąd: radomsko / łódź

Re: 15/06/2006 - Guns'N'Roses - Warszawa @ Stadion Legii

Postautor: Bizon » pn mar 06, 2006 4:39 pm


Jesper przytoczył tylko jakąś ploteczke, a Ty się zaraz stresujesz. Weź może traktuj takie rzeczy z dystansem zamiast od razu prawić tu jakieś swoje mądrości.
a ty wez moze mi nie mow co moge robic a czego nie... :roll:

jesper - wlasnie o to chodzi.. jak mogl to ktos zdementowac, skoro nikt poza polska o tym nie slyszal? rose prawdopodobnie pojecia nie ma o tym, ze w polsce taka plota istnieje od kilkunastu lat...
"everybody lies"

Lady_Destroyer
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 33
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 10:22 pm
Skąd: z piekła rodem

Re: 15/06/2006 - Guns'N'Roses - Warszawa @ Stadion Legii

Postautor: Lady_Destroyer » pn mar 06, 2006 4:46 pm

Czy może mi ktoś wytłumaczyć, gdzie się znajdują miejsca dla VIPów?

Przed chwilą odbyłam miła rozmowę z panią z Odysseya, która mi powiedziała żebym się sugerowała mapką z koncertu Depeche Mode. Podziękowałam, odpaliłam kompa i chyba jestem daltonem, ale tam płyta i VIPy są oznaczone tym samym kolorem :/ No i przede wszystkim czy VIpowskie miejsca to stojące, czy siedzące?


@Bizon, ty masz dalej to forum o Gunsach? Bo zamiast się denerwować na głoszone plotki, to mógłbyś tam na forum obmyśleć jakąś niespodziankę dla zespołu. Bo widocznie po koncercie U2 ludziom się spodobało i o ile wiem to teraz coś podobnego szykują na DM.
You wanted the beast you got the beast

Awatar użytkownika
Pink
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 841
Rejestracja: pt gru 17, 2004 4:39 pm
Skąd: Warszawa

Re: 15/06/2006 - Guns'N'Roses - Warszawa @ Stadion Legii

Postautor: Pink » pn mar 06, 2006 4:49 pm

MIejsca Dla Vipów są na tej mapce zaznaczone tym takim zielonym prostokącikiem, ktos chyba zapomniał zmienić mu kolor :) No i oczywiscie są to miejsca siedzące.

Awatar użytkownika
Wiśnia
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 98
Rejestracja: pn mar 31, 2003 10:11 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: 15/06/2006 - Guns'N'Roses - Warszawa @ Stadion Legii

Postautor: Wiśnia » pn mar 06, 2006 7:49 pm

to domena nastolatkow z onetu napinajacych sie w necie
Gdybyś sobie odpuścił ten tekst to pewnie nic bym nie napisał, ale takich tekstów w moją strone nie lubie. Tyle.

Sory za offtopa.[/quote]

Lady_Destroyer
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 33
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 10:22 pm
Skąd: z piekła rodem

Re: 15/06/2006 - Guns'N'Roses - Warszawa @ Stadion Legii

Postautor: Lady_Destroyer » pn mar 06, 2006 8:26 pm

O dzięki Pink. Teraz wszystko jasne :)
You wanted the beast you got the beast

Awatar użytkownika
Bizon
-#Invader
-#Invader
Posty: 213
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 3:25 pm
Skąd: radomsko / łódź

Re: 15/06/2006 - Guns'N'Roses - Warszawa @ Stadion Legii

Postautor: Bizon » śr mar 08, 2006 2:18 pm

@Bizon, ty masz dalej to forum o Gunsach? Bo zamiast się denerwować na głoszone plotki, to mógłbyś tam na forum obmyśleć jakąś niespodziankę dla zespołu. Bo widocznie po koncercie U2 ludziom się spodobało i o ile wiem to teraz coś podobnego szykują na DM.
tak tylko ze fanow u2 i depeche mode w polsce jest duzo wiecej niz gunsow, nie wspominajac juz o tym, ze wiekszosc ludzi, ktorzy obecnie pisza na garden to gimnazjum/liceum i podejrzewam ze wielu z nich nawet na koncercie nie bedzie.. taka smutna prawda... na takim koncercie to nie wyjdzie chociaz oczywiscie cos pewnie bedziemy probowac myslec w tym kierunku.. ale cudow bym sie raczej nie spodziewal... w polsce nie ma nawet funclubu gunsow, w przeciwienstwie do ww zespolow... kontakt jest wlasciwie tylko z tymi kilkiudziesiecioma osobami, ktore zagladaja na garden... no ale zobaczymy...
"everybody lies"

Awatar użytkownika
Bizon
-#Invader
-#Invader
Posty: 213
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 3:25 pm
Skąd: radomsko / łódź

Re: 15/06/2006 - Guns'N'Roses - Warszawa @ Stadion Legii

Postautor: Bizon » śr mar 08, 2006 2:19 pm

to domena nastolatkow z onetu napinajacych sie w necie
Gdybyś sobie odpuścił ten tekst to pewnie nic bym nie napisał, ale takich tekstów w moją strone nie lubie. Tyle.

Sory za offtopa.
[/quote]

a w ktorym momencie to byl text w twoja strone? jesli uwazasz, ze kazde wspomnienie o nastolatkach dotyczy bezposrednio ciebie, to masz wybitnie zbyt wielkie ego... :roll: no chyba, ze piszesz na forum onetu bzdury, to wtedy to faktycznie bylo o tobie...
"everybody lies"

tom_azs
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 498
Rejestracja: wt gru 21, 2004 8:24 pm
Skąd: Łódź

Re: 15/06/2006 - Guns'N'Roses - Warszawa @ Stadion Legii

Postautor: tom_azs » śr mar 08, 2006 7:46 pm

No cóż musze tam być
To obok Maiden mój ulubiony zespół
Co prawda szkoda ze zagrają bez SLASHA Duffa MAtta z Velvet, no i bez Gilbyego (chyb amój ulubiony gitarzysta rytmiczny)
Ale to zawsze
GUNS N' ROSES
Musze tam być :)
UP THE IRONS!! :solo

Awatar użytkownika
Wojtek
-#Invader
-#Invader
Posty: 183
Rejestracja: ndz sie 31, 2003 12:34 pm
Skąd: Łódź

Re: 15/06/2006 - Guns'N'Roses - Warszawa @ Stadion Legii

Postautor: Wojtek » śr mar 08, 2006 8:02 pm

Co prawda szkoda ze zagrają bez SLASHA Duffa MAtta z Velvet, no i bez Gilbyego (chyb amój ulubiony gitarzysta rytmiczny)
A czemu akurat Gilby? przecież on żadnej płyty z Gunsami nie wydał :>

tom_azs
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 498
Rejestracja: wt gru 21, 2004 8:24 pm
Skąd: Łódź

Re: 15/06/2006 - Guns'N'Roses - Warszawa @ Stadion Legii

Postautor: tom_azs » czw mar 09, 2006 11:11 pm

Co prawda szkoda ze zagrają bez SLASHA Duffa MAtta z Velvet, no i bez Gilbyego (chyb amój ulubiony gitarzysta rytmiczny)
A czemu akurat Gilby? przecież on żadnej płyty z Gunsami nie wydał :>
Wiesz co powiem
W sumie to nei wiem czemu on
Po prostu jakoś tak lubie własnei tego gitarzystę
czasem tak jest

Pozdrawiam

A na koncert musz epojechać :)
UP THE IRONS!! :solo

Awatar użytkownika
Pink
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 841
Rejestracja: pt gru 17, 2004 4:39 pm
Skąd: Warszawa

Re: 15/06/2006 - Guns'N'Roses - Warszawa @ Stadion Legii

Postautor: Pink » pt mar 17, 2006 5:42 pm

Bilet zakupiony. Poszło narazie 8 tysiecy z przygotowanych 25 tys.

Awatar użytkownika
helldiver
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 13
Rejestracja: pt gru 17, 2004 9:14 pm

Re: 15/06/2006 - Guns'N'Roses - Warszawa @ Stadion Legii

Postautor: helldiver » sob mar 18, 2006 10:40 am

Bilet zakupiony. Poszło narazie 8 tysiecy z przygotowanych 25 tys.
A mi ktos z ticketpro powiedzial ze 8 tys. zostalo :?


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość