Helloween - Kostrzyn nad Odrą - 5.08.2011 (Woodstock)

Archiwalne oferty wyjazdów na koncerty

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
BodyChrist
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 9
Rejestracja: pn sty 31, 2011 9:43 pm

Helloween - Kostrzyn nad Odrą - 5.08.2011 (Woodstock)

Postautor: BodyChrist » pn lip 18, 2011 10:28 am

Witam.
Mam na imie Krzysztof i jestem z Poznania.
Czy wybiera się ktoś może 5 Sierpnia na Helloween?
Bardzo bym chciał tam jechać, tymbardziej, że wjazd jest za free a obok Ironów to - moim zdaniem - najlepsza kapela heavy metalowa. Problem w tym, że samemu tak nie bardzo mi się uśmiecha jechać.
Pomyślałem, że może tutaj znajde jakąś grupke fanów wybierających się z Poznania?
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9847
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: Helloween - Kostrzyn nad Odrą - 5.08.2011 (Woodstock)

Postautor: krusejder » pn lip 18, 2011 10:35 am

free free ale ponoć tylko godzinę grają
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O., Kult, Lady Pank, Glenn Hughes, Riot V, Rob Cray, Pendragon, Bruce Dickinson

Awatar użytkownika
BodyChrist
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 9
Rejestracja: pn sty 31, 2011 9:43 pm

Re: Helloween - Kostrzyn nad Odrą - 5.08.2011 (Woodstock)

Postautor: BodyChrist » pn lip 18, 2011 10:54 am

No ponoć tak - przynajmniej tak wynika z rozpiski na oficjalnej stronie Woodstocku. No ale jak znam świat są to czasy orientacyjne i przeważnie mijają się z rzeczywistym czasem grania danej kapeli.

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3454
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Helloween - Kostrzyn nad Odrą - 5.08.2011 (Woodstock)

Postautor: Emilio » pn lip 18, 2011 12:52 pm

przynajmniej tak wynika z rozpiski na oficjalnej stronie Woodstocku. No ale jak znam świat są to czasy orientacyjne i przeważnie mijają się z rzeczywistym czasem grania danej kapeli.
Zmienia sie co najwyzej czas wyjścia na scene :P Byłem na woodzie 5 razy i troche sie widziało, nie spodziewajcie sie dłuzszego koncertu niż 60 minut,(maksymalny odchył czasowy w jedna lub druga strone to z 5 minut) takze set bedzie bardzo okrojony.
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."


Wróć do „Wyjazdy na koncerty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość