Poszukuje koncertu

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

_Magda_
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 13
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 8:09 pm
Skąd: Koszalin

Poszukuje koncertu

Postautor: _Magda_ » ndz lis 07, 2004 8:20 pm

Poszukuje koncertu Iron Maiden, na końcu którego gitarzysta nedziewa się na pal a inny jest zamknięty w klatce z kolcami. Jezeli ktoś wie jaki to jest koncert (czyli tytuł) to prosze o odpowiedź. Dzieki Magda
The sweet sound of a guitar played hard is music to our ears.

Saymon
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 129
Rejestracja: sob gru 06, 2003 9:02 pm
Skąd: Głogów miasto bogów

Re: Poszukuje koncertu

Postautor: Saymon » ndz lis 07, 2004 8:25 pm

To by mi wyglądał na Raising Hell. Nie jestem pewny na 100 % bo nie mam ostatnich 15 minut koncertu, ale ta klatka i pal najbardizej do tego by mi pasowało
Sanktuarium Fan-Club Registered Member - 068

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Poszukuje koncertu

Postautor: WICKER MAN » ndz lis 07, 2004 8:46 pm

Poszukuje koncertu Iron Maiden, na końcu którego gitarzysta nedziewa się na pal a inny jest zamknięty w klatce z kolcami. Jezeli ktoś wie jaki to jest koncert (czyli tytuł) to prosze o odpowiedź. Dzieki Magda
A co - planujesz zrobić reportaż o "szatanistycznym" zespole zwanym Iron Maiden? :twisted: :wink:
Z pewnością ten koncert najlepiej potwierdza tezę o złym wpływie Maiden na psychikę ludzką itp. itd. :wink:
I owszem - chodzi pewnie o "Raising Hell" - wydane na DVD w USA - u nas trochę trudniejsze do dostania, ale możliwe.

ironpacy
-#Invader
-#Invader
Posty: 196
Rejestracja: sob kwie 26, 2003 8:19 pm
Skąd: Gorzów Wlkp.

Re: Poszukuje koncertu

Postautor: ironpacy » ndz lis 07, 2004 8:46 pm

Na 100% Raising Hell .
Tylko na pal nadziewa się iluzjonista Simon Drake , który w trakcie koncertu pokazywał kilka sztuczek , a w " klatce " ( czyt. żelaznej dziewicy ) wylądował sam Bruce Dickinson . ( Ot takie pożegnanie wokalisty który na szczęście powrócił )
Ostatnio zmieniony ndz lis 07, 2004 8:51 pm przez ironpacy, łącznie zmieniany 1 raz.

Bonzo
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1395
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:15 am
Skąd: Katovitz\Olkusz

Re: Poszukuje koncertu

Postautor: Bonzo » ndz lis 07, 2004 8:46 pm

Racja to na pewno Raising Hell. Co do samego koncertu to jest troche nietypowy :D, a co do sztuczek to niektóre z nich już się niesmaczne robily lekka przesada... :?

_Magda_
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 13
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 8:09 pm
Skąd: Koszalin

Re: Poszukuje koncertu

Postautor: _Magda_ » pn lis 08, 2004 9:08 am

[Nie nie planuje zrobic artukulu o szatanskim wplywie ich muzyki na swiadomosc malych dzieci. jestem juz na to za durza. a koncertu szukam, bo kiedys go widzialam i berdzo mi sie zpodobal. niestety nie wiedzialam jaki jest jego tytuł.
The sweet sound of a guitar played hard is music to our ears.

Mlody
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 113
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:32 pm
Skąd: Legionowo

Re: Poszukuje koncertu

Postautor: Mlody » pn lis 08, 2004 9:59 am

Poszukuje koncertu Iron Maiden, na końcu którego gitarzysta nedziewa się na pal a inny jest zamknięty w klatce z kolcami. Jezeli ktoś wie jaki to jest koncert (czyli tytuł) to prosze o odpowiedź. Dzieki Magda
A co - planujesz zrobić reportaż o "szatanistycznym" zespole zwanym Iron Maiden? :twisted: :wink:
Z pewnością ten koncert najlepiej potwierdza tezę o złym wpływie Maiden na psychikę ludzką itp. itd. :wink:
I owszem - chodzi pewnie o "Raising Hell" - wydane na DVD w USA - u nas trochę trudniejsze do dostania, ale możliwe.
mozna to wydawnictwo DVD nabyc w Empiku. A przynajmniej swojego czasu tam bylo.

Awatar użytkownika
JBJ
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 51
Rejestracja: ndz lip 27, 2003 1:24 pm
Skąd: Białystok

Re: Poszukuje koncertu

Postautor: JBJ » pn lis 08, 2004 12:38 pm

http://www.fan.pl/shopping/pe.php?id=70 ... nrt=701691
co prawda pisze ze 60 dni (!!) do realizacji zamowienia no ale spytac sie zawsze mozna...

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Poszukuje koncertu

Postautor: WICKER MAN » pn lis 08, 2004 2:00 pm

[Nie nie planuje zrobic artukulu o szatanskim wplywie ich muzyki na swiadomosc malych dzieci. jestem juz na to za durza. a koncertu szukam, bo kiedys go widzialam i berdzo mi sie zpodobal. niestety nie wiedzialam jaki jest jego tytuł.
Spox. ;)

Młody - faktycznie, chyba też widziałem to w Empiku. Czasem można się na to gdzieś natknąć.
Choć Maideni nie umieszczają raczej tego wydawnictwa w ich oficjalnej dyskografii to warto się z nim zapoznać. Z pewnością to niecodzienny koncert Maiden. ;)

Awatar użytkownika
speedrw
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 415
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 7:42 pm

Re: Poszukuje koncertu

Postautor: speedrw » pn lis 08, 2004 2:36 pm

... hmm, ale czy ten temat nie powinien znaleść się w dziale bootlegi ???

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Poszukuje koncertu

Postautor: WICKER MAN » pn lis 08, 2004 4:05 pm

... hmm, ale czy ten temat nie powinien znaleść się w dziale bootlegi ???
Chyba nie, bo to nie bootleg... :P :wink:

_Magda_
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 13
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 8:09 pm
Skąd: Koszalin

Re: Poszukuje koncertu

Postautor: _Magda_ » pn lis 08, 2004 4:13 pm

A spytam tak z ciekawości: WICKER MAN na Judas Priest byłeś może w Berlinie na początku czerwca??
The sweet sound of a guitar played hard is music to our ears.

Awatar użytkownika
Eol_Eddie
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 328
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:23 pm
Skąd: Śrem

Re: Poszukuje koncertu

Postautor: Eol_Eddie » pn lis 08, 2004 4:44 pm

NO Raisinig Hell to jest na Bank,ale to juz wiemy. Znacie jakies inne wideo Maiden'ow tzn. Officialne czyli w dobrej jakosci i kilku kamer, na którym jest The Clairvoyant..? Bo ja nie a ten utwor jest suuuppper i dlatego ten koncert jest tak warty obejrzenia. Warto tez wspomniec, że grają także Haven Can Wait, które na żywo i z publika jest suupperr. Pozdrawiam :rocx :solo :beer
UpTheIrons

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Poszukuje koncertu

Postautor: WICKER MAN » pn lis 08, 2004 4:59 pm

A spytam tak z ciekawości: WICKER MAN na Judas Priest byłeś może w Berlinie na początku czerwca??
Niestety nie udało mi się wyrwać do Berlina, ale za to widziałem ich w Pradze, a potem 2 razy na Ozzfeście (znowu ---> odsyłam do relacji w najnowszym Metal Hammerze :wink: )
NO Raisinig Hell to jest na Bank,ale to juz wiemy. Znacie jakies inne wideo Maiden'ow tzn. Officialne czyli w dobrej jakosci i kilku kamer, na którym jest The Clairvoyant..? Bo ja nie a ten utwor jest suuuppper i dlatego ten koncert jest tak warty obejrzenia. Warto tez wspomniec, że grają także Haven Can Wait, które na żywo i z publika jest suupperr. Pozdrawiam :rocx :solo :beer
Maiden England, Live at Donington... :D

_Magda_
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 13
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 8:09 pm
Skąd: Koszalin

Re: Poszukuje koncertu

Postautor: _Magda_ » pn lis 08, 2004 5:06 pm

acha. tak sie pytalam bo sama bylam w Berlinie na Judasach i myslalam, ze moze gdzies posrod tylu niemcow mialam bratnia polska dusze:D:D
The sweet sound of a guitar played hard is music to our ears.

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Poszukuje koncertu

Postautor: WICKER MAN » pn lis 08, 2004 5:11 pm

acha. tak sie pytalam bo sama bylam w Berlinie na Judasach i myslalam, ze moze gdzies posrod tylu niemcow mialam bratnia polska dusze:D:D
Bratnie dusze z Polski owszem były, ale nie było wśród nich mnie... :? :P
Jeśli chcesz coś napisać o samym koncercie to zapraszam do tematu o Judas Priest w dziale Inne Zespoły. :)

IronFan
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 38
Rejestracja: śr sie 13, 2003 4:39 pm
Skąd: Somewhere In Chicago

Re: Poszukuje koncertu

Postautor: IronFan » wt lis 09, 2004 2:16 am

acha. tak sie pytalam bo sama bylam w Berlinie na Judasach i myslalam, ze moze gdzies posrod tylu niemcow mialam bratnia polska dusze:D:D
Bratnie dusze z Polski owszem były, ale nie było wśród nich mnie... :? :P
Jeśli chcesz coś napisać o samym koncercie to zapraszam do tematu o Judas Priest w dziale Inne Zespoły. :)
Wy sie tak kurde popisujecie to czas na mnie. Ja bylem w sobote na TSA :rocx

Awatar użytkownika
Eol_Eddie
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 328
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:23 pm
Skąd: Śrem

Re: Poszukuje koncertu

Postautor: Eol_Eddie » wt lis 09, 2004 4:13 pm

No tak masz racje Wicker pewnie jak zwykle zapomnialem o tych dwoch koncertach. Pewnie dlatego, że ich nie mam;(;(. Pozdrawiam
UpTheIrons

Awatar użytkownika
Premus
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 449
Rejestracja: pt lip 30, 2004 10:29 am

Re: Poszukuje koncertu

Postautor: Premus » ndz lis 14, 2004 4:52 pm

Raising Hell -dobre video a glowa Bruca jakas mała :)


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości