Tanie płyty

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Artur
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5547
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 4:37 pm
Skąd: Siem-ce Śl./Kraków

Tanie płyty

Postautor: Artur » śr sty 04, 2006 5:09 pm

Nie wiem czy ten temat Was w jakikolwiek sposób zaciekawi , ale myślę , że aż taki głupi nie jest :wink: Generalnie, jak pewnie wnioskujecie po tytule, chodzi o to, żebyście pisali co widzieliście gdzie taniego, czy kupiliście tanio, po to, żeby inni użytkownicy mogli się zorientować w cenach, podjąć decyzję co warto kupić , a czego nie... Rozumiem, że wszyscy jesteśmy z innych miast, nierzadko regionów, ale warto chyba niejako podpowiedzieć gdzie można czego szukać. Zresztą, ceny w takich np. Media Marktach czy innych EMPiKach są raczej z reguły podobne(chociaż ostatnio na przykładzie szczecińskiego i olsztyńskiego MM dowiedziałęm się, że nie zawsze...)... Zresztą, zawsze znajdzie się kilku ludzi mieszkających niedaleko siebie i im te wskazówki mogą się okazać jeszcze bardziej przydatne. A jeżeli uznacie, że temat bezsensu/niepotrzebny to niech go po prostu ktoś zamknie i sprawa załatwiona, bez jakiegokolwiek obrażania się w stylu Nomada/Rycerza/Ptaka Błyskawicy :wink: :D
Ja tak na początek powiem, że w Media Markt ostatnio jest promocja na Megadeth, jak na razie na tylko 2 płyty, ale chyba najlepsze, bo chodzi o "Rust In Peace" i "Countdown To Extinction"(obydwie oczywiście w reedycjach). Obydwie kosztują 20 zł, więc sprawdźcie... W Saturnie to samo, jedyny problem to fakt, że Saturn jest tylko w Warszawie i Katowicach...
No a jak ktoś ma blisko siebie Saturna to może sprawdzić czy czasem nie ma tam promocji na 2 albumy Black Sabbath, może nie te najbardziej klasyczne, ale zawsze nie te najgorsze - "Dehumanizer"(z Dio na wokalu) i "Tyr"(z Martinem). W Katowicach taka promocja jest...nie wiem jak w Wa-wie
No i oczywiście te "wspaniałe" metalmindowskie 2-packi TSA za chyba 25-28 zł sztuka....
Więc powtarzam - jak wg Was temat bez sensu to niech ktoś zamknie i spoko :D :rocx

Awatar użytkownika
Tomek(JMM)
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1428
Rejestracja: pt paź 22, 2004 8:47 pm
Skąd: Łódź

Re: Tanie płyty

Postautor: Tomek(JMM) » śr sty 04, 2006 5:26 pm

W media markt w ogóle można nabyć świetne rzeczy czasem nawet właśnie za 20 złotych, tak jak ja dostałem "Script For A Jester's Tear" Marillion. Trzeba tylko często bywać i być na bieżąco z promocjami, bo można sobie choćby wszystkie płytki Maidenów kupić za 25 złotych.

Awatar użytkownika
syzygy
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5049
Rejestracja: śr lip 13, 2005 9:56 pm

Re: Tanie płyty

Postautor: syzygy » śr sty 04, 2006 5:28 pm

Pewnie, że taki temat ma sens, ale już istnieje taki na zapomnianym forum głownym :D nazwa jest trochę zagmatwana ale to to samo :P


http://forum.sanktuarium.org/viewtopic. ... 9&start=98

Awatar użytkownika
Pink
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 841
Rejestracja: pt gru 17, 2004 4:39 pm
Skąd: Warszawa

Re: Tanie płyty

Postautor: Pink » śr sty 04, 2006 6:07 pm

"Minimax Pl III" - Składanka
Zakupiona w Saturnie za 11zł 8)

"Roadrunner United" Także w Saturnie za 45zł (ale wydaje mi się że to musi byc jakiś błąd...wziąłem ostatni egzemplarz z półki więc niemogłem sprawdzić czy ktoś nie pomylił się czasem źle naklejając cenę :lol: )

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: Tanie płyty

Postautor: S1MON » śr sty 04, 2006 6:09 pm

to musial byc blad :lol:

Awatar użytkownika
Pink
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 841
Rejestracja: pt gru 17, 2004 4:39 pm
Skąd: Warszawa

Re: Tanie płyty

Postautor: Pink » śr sty 04, 2006 6:28 pm

W fanie sobie zyczą 78, 50!!!!!!!!!! :shock: ale miałem farta....

Awatar użytkownika
syzygy
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5049
Rejestracja: śr lip 13, 2005 9:56 pm

Re: Tanie płyty

Postautor: syzygy » śr sty 04, 2006 6:33 pm

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80180829

A to chyba nie może być pirat, co? W końcu są naklejki... no tak ale hologramu nie ma... co o tym myślicie? Aha i co z tą reedycją Tyranny, bo jak niedługo ma być to nie ma sensu kupować...

Bloody Sabbath
-#Invader
-#Invader
Posty: 186
Rejestracja: wt lis 18, 2003 4:41 pm
Skąd: B-Stok

Re: Tanie płyty

Postautor: Bloody Sabbath » śr sty 04, 2006 7:15 pm

Dla fanow thrashu
Overkill- Feel the Fire- 15zl
http://www.mystic.com.pl/?mod=products& ... roduct=751
Anthrax- Armed And Dangerous/Fistful Of metal 2CD- 20zl
http://www.mystic.com.pl/?mod=products& ... oduct=1021

Matek
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5477
Rejestracja: pn maja 02, 2005 3:17 pm

Re: Tanie płyty

Postautor: Matek » śr sty 04, 2006 7:24 pm

jak u mnei na wiosce księgarnie likwidowali to kupiłem:
Slayer - GHUA
Pearl Jam - Spodek 2000
za 15 zł
Dies Irae - Immolated
Morbid Angel - Domination
10zł
Holy Dio (tribute), coś tam Rob Zombie, Sisters Of Mercy, Agatodaimon, Belfegor [nie pamietam juz co bo skonczylo sie, oprócz Dio na jednym przesluchaniu, kupowałem co było] za 6 zł :lol:

Awatar użytkownika
slayer
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6853
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 9:03 pm

Re: Tanie płyty

Postautor: slayer » śr sty 04, 2006 8:56 pm

tam, jak i nawet forum glowne wskazuje jest tylko o Maiden, a raczej powinno byc :]


Co do tanich plyt, polecam wydawnictwa z Dywizji Kot, stare polskie kapele, ladnie wydane po 15zl na Mysticu. Szczegolnie Geishe Goner polecam :]

Pozatym Rootwater-Under w oficjalnej dystybucji przez allegro za 16 zl i inne produkcje wydawnictwa Contras, po podobnych cenach.
Oczywiscie nowiutkie.
Warto po stokroc ;)
Jazz is not dead, it just smells funny.

Brand
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1703
Rejestracja: czw cze 30, 2005 11:30 am
Skąd: Łańcut / Kraków

Re: Tanie płyty

Postautor: Brand » śr sty 04, 2006 8:59 pm

Media Markt Rzeszów: Metallica - Live in San Diego, 29.90 , DVD :)

Awatar użytkownika
Iron Marcin
-#Invader
-#Invader
Posty: 151
Rejestracja: śr maja 04, 2005 7:36 pm
Skąd: Warszawa

Re: Tanie płyty

Postautor: Iron Marcin » śr sty 04, 2006 9:34 pm

Media Markt Rzeszów: Metallica - Live in San Diego, 29.90 , DVD
kiedys to kupielem w makro i jeszcze taniej, chyba 25 zlotych
poza tym mystic ma promocje na destrution the antichrist za 20 zl, a kaseta All Hell Breaks Loose za 3 zlote. Tak wogole jak kogos interesuja kasety to mystic ma calkiem sporo po 3 zlote, np scream for ma brazil dickinsona, kasety halforda ten koncert 2 kasetowy 3 zl i jeszcze crucilble tez 3 zl :) :lol:

ropuch

Re: Tanie płyty

Postautor: ropuch » śr sty 04, 2006 9:42 pm

w Media Markcie w Katach (3 Stawy) jak zwykle plyty IM po okolo 30-35zl, tak samo Judasze, Ozzy oraz promojce Medadeth od 20 do 30kilku zl.

na www Mystic`a CRUCIBLE HALFORDA w wersji rozszerzonej (15 kawalkow) kosztuje 20 zl - dla porownania w MM ponad 60 zl ;)

Artur
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5547
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 4:37 pm
Skąd: Siem-ce Śl./Kraków

Re: Tanie płyty

Postautor: Artur » śr sty 04, 2006 10:43 pm

Pozatym Rootwater-Under w oficjalnej dystybucji przez allegro za 16 zl i inne produkcje wydawnictwa Contras, po podobnych cenach.
Oczywiscie nowiutkie.
Warto po stokroc
A jak sie komuś nie chce czekać na przesyłkę to może kupić w Media Markt za ok.20 zł :D :D
poza tym mystic ma promocje na destrution the antichrist za 20 zl, a kaseta All Hell Breaks Loose za 3 zlote. Tak wogole jak kogos interesuja kasety to mystic ma calkiem sporo po 3 zlote, np scream for ma brazil dickinsona, kasety halforda ten koncert 2 kasetowy 3 zl i jeszcze crucilble tez 3 zl
Tak, nawet zamówiłem sobie 4 kasetki(Armored Saint "Revelation", Destruction "The Best Of" - to oficjalne chociaż jest??; Soilwork "Figure Number Five" i Judas Priest "Live Meltdown, ale z tym jest problem, bo zamiast tego przysłali mi "Hell On Stage" Manowara :evil: :evil: ). Do Twojej listy dodałbym jeszcze świetną koncertówkę Rudego i spółki "Rude Awakening", "Demolition" Judasów...
No tak w ogóle to jakby kogoś interesowało to w bardzo fajnej cenie jest koncertowe wykonanie całego albumu "Operation: Mindcrime" Queensryche na koncertówce "Operation" Livecrime" za ok. 22-23zł(w Media Marktach powinno być i w Satrunie jak ktoś ma dostęp).
W media markt w ogóle można nabyć świetne rzeczy czasem nawet właśnie za 20 złotych, tak jak ja dostałem "Script For A Jester's Tear" Marillion.
Tam niektóre płyty Marillion są cały czas w tej cenie, zdaje się, że ta którą nabyłeś, "Fugazi", "Misplaced Childhood", "Clutching At Straws"(te 2 ostatnie i debiu mam w tych właśnie "tanich" wydaniach), ale to są wydania jednopłytowe, bo wyszły też 2-płytowe reedycje, które jak się domyślacie oscylują wokół 50 zł albo i więcej. Szkoda, że "Season's End" tyle i ile tamte albumy nie kosztuje... :(
Oczywiście stale tanie są 2 płyty naszego rodzimego Huntera - "Requiem" i "Medeis" za ok.20 zł i "T.E.L.I..." za ok. 30zł. Ostatnio również wszystkie albumy KATa, z wyjątkiem "Somehere In Poland 2003"(chyba), kosztują 20zł - rozsądna cena za polską płytę....gdyby wszystkie tyle kosztowały....(aczkolwiek pomijam sprawę ile z tego idzie do ZAiKSu a ile do zespołu :evil: )
Widziałem też Horrorscope za 23 zł w Saturnie i "Art Of Lying" Virgin Snatch za chyba 26zł.
Jakbyście zauważyli jakąś fajną promocję w jakimś MM/EMPiK/Saturn czy gdzieś na necie to piszcie od razu, bo widzę, że nie zostałem zmiażdżony za mój temat, za co serdecznie dziękuję :rocx :rocx
Aha i jeszcze jedna sprawa - nie wiecie czy w normalnej dystrybucji dostanę "Kalę" Al Siratu albo jedną z 2-óch płyt Chainsaw???? Bo album Al Siratu widziałem chyba tylko raz w życiu w EMPiKu, nigdzie indziej, (sami sprzedają to na swojej stronce), a z Chainsaw to wiem, że "Journey Into The Heart Of Darkness" była razem z płytą Lost Soul zdaje się dodawana do jednego z numerów Thrash 'Em Alla...Idzie to jakoś inaczej dostać czy muszę sobie zamówić gazetkę na stronce Empire Records?? MaYeR chyba będzie coś o tym wiedział co?? :D :P

Awatar użytkownika
APPARITION
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 121
Rejestracja: pn lis 21, 2005 11:19 pm
Skąd: Paschendale

Re: Tanie płyty

Postautor: APPARITION » śr sty 04, 2006 10:52 pm

Pearl Jam-Riot act 15 zł
Black Sabbath-Paranoid-26 zł {ale już nie ma}

w mm w krk :)

Artur
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5547
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 4:37 pm
Skąd: Siem-ce Śl./Kraków

Re: Tanie płyty

Postautor: Artur » śr sty 04, 2006 11:38 pm

Ostatnio też spadłą cena pierwszej płyty Audioslave i kosztuje ok.30 zł, sam kupowałem qmplowi :D :D

Awatar użytkownika
slayer
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6853
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 9:03 pm

Re: Tanie płyty

Postautor: slayer » śr sty 04, 2006 11:40 pm

no, na vivid.pl jest :)
tam tez tanie,swietne Lao Che-PW
Jazz is not dead, it just smells funny.

BeBe
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 917
Rejestracja: pn mar 15, 2004 5:05 pm
Skąd: South Of Heaven.

Re: Tanie płyty

Postautor: BeBe » czw sty 05, 2006 3:14 pm

Ja za śmieszną wręcz cenę 18 zł kupiłem w Świnoujskim Empiku Dżem-The Singles.

Awatar użytkownika
slayer
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6853
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 9:03 pm

Re: Tanie płyty

Postautor: slayer » czw sty 05, 2006 4:35 pm

przeplaciles :P
mam za 15 8)
Jazz is not dead, it just smells funny.

Copycat
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1157
Rejestracja: pn cze 20, 2005 6:55 pm
Skąd: Kazimierz Dolny

Re: Tanie płyty

Postautor: Copycat » czw sty 05, 2006 5:46 pm

Czy ktoś może się orientuje po ile chodzą płyty Dream Theater? I czy są jakieś drastyczne różnice?


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 4 gości